سرحدی
مجید سرحدی

موسس آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب در مهرویلا کرج یکی از آموزشگاه های درجه ۱ موسیقی در کرج است و دارای نشان درجه ۱ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. آموزشگاه زریاب در سال ۱۳۸۹ توسط مجید سرحدی کارشناس ارشد آهنگسازی تاسیس شد.

خدمات

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب با هدف توسعه و ترویج هنر موسیقی در میان همه اقشار جامعه و با ایجاد بهترین محیط و ارائه روش‌های آموزشی و مشاوره‌های تخصصی در مقاطع مختلف نوازندگی  به ارایه خدمات می پردازد.

خدمات

گروه آموزشی آموزشگاه موسیقی زریاب با گرد هم آمدن جمعی از علاقمندان جوان، با انگیزه و تحصیل کرده در رشته های مختلف موسیقی با رویکردی کاملا حرفه ای و تخصصی به منظور خلق ارزش ها و خدمات نوین در حوزه آموزش و یادگیری موسیقی، علاقمندان را در رسیدن به اهداف آنها یاری می نماید.

معرفی سازهای

آواز و صدا سازی، ابوآ، پیانو، تار، تنبک، تنبور، درامز، دف، ساکسوفون، سلفژ و تئوری موسیقی، سنتور، سه تار، عود، فلوت کلید دار، قانون، قیچک، کاخن، کلارینت، کمانچه، کوزه، گیتار، ملودیکا، موسیقی کودک، هارمونیکا، هنگ درام، ویلون، ویولنسل

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی آموزشگاه موسیقی زریاب در بخش های مختلف سازهای سنتی، ساز های غربی، آواز و صداسازی و سلفژ و موسیقی کودک طراحی شده است. شما می توانید محتوای دوره آموزشی، توضیحات مربوط به هر ساز و بیوگرافی اساتید و ویدیو در مورد سازها، نمونه ای از نحوه تدریس (مدرس و هنرجویان)  را در سایت zaryabmusicschool.com مشاهده کنید.

ویدیو
مقالات
اطلاعات تماس

آدرس

کرج، مهرویلا، انوشیروان غربی، بین کوچه پنجم و خیابان شهید حیدری، پلاک ۲۱۰

شماره تماس

۰۲۶-۳۳۵۲-۹۰۱۷ ۰۲۶-۳۳۵۱-۰۹۶۵

وب سایت

http://zaryabmusicschool.com/

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق این سایت متعلق به نوین اکسپو می باشد