یک روزه شناسنامه‌های خود را تعویض کنید

شهروندان می‌توانند یک روزه شناسنامه‌های خود را تعویض کنند
یک روزه شناسنامه‌های خود را تعویض کنید

همزمان با فرارسیدن هفته دولت، سازمان ثبت احوال کشور با برپایی میز خدمت در محل این سازمان ضمن بررسی مسائل و مشکلات هویتی شهروندان، یک روزه شناسنامه شهروندان را تعویض و به متقاضیان تحویل خواهد داد.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از ایسنا، همزمان با فرارسیدن هفته دولت و به منظور گرامیداشت این هفته، سازمان ثبت احوال کشور با برپایی میزخدمت درمحل این سازمان واقع در خیابان امام خمینی (ره)، نبش خیابان شیخ هادی، ضمن بررسی مسائل و مشکلات هویتی شهروندان، نسبت به ثبت درخواست شناسنامه افراد اقدام و ظرف مدت یک روزه شناسنامه شهروندان را تعویض و به آنان تحویل خواهد داد.

این اقدام در راستای خدمات‌رسانی بهتر و آسان‌تر به شهروندان بوده و همواره سازمان ثبت احوال کشور در مناسبت‌های گوناگون با برپایی این میزخدمت های جهادی در سراسر کشور، نسبت به رفع مسائل و مشکلات هویتی مردم اقدام کرده است.

در این میز خدمت که از ساعت ۱۴ امروز شنبه ۱۴۰۲.۰۶.۰۴شروع به ارائه خدمت می نماید، شناسنامه‌ها را یک روزه صادر و خدماتی همچون تعویض شناسنامه،‌ درخواست ثبت نام کارت هوشمند ملی ، مشاوره‌های هویتی و موضوعات مربوط به کارت ملی نیز انجام می‌شود.

مدارک لازم برای تعویض شناسنامه شامل ۲ قطعه عکس، کارت شناسایی هویتی و همراه داشتن شناسنامه قدیمی می باشد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور، این میزخدمت از امروز شنبه ۱۴۰۲.۰۶.۰۴به مدت یک هفته در سازمان ثبت احوال کشور واقع در خیابان امام خمینی (ره)، نبش خیابان شیخ هادی برپا و از ساعت ۱۴ الی ۱۹ پذیرای متقاضیان دریافت خدمت خواهد بود.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: