کشور ایران از لیست ساخت اکانت جدید در توییتر حذف شد

پیش شماره‌های کشور ایران در اکانت پیام رسان توییتر مسدود شده است.
کشور ایران از لیست ساخت اکانت جدید در توییتر حذف شد

توییتر به شماره‌های ایران اجازه ورود و ساخت اکانت نمی‌دهد

توییتر به شماره‌های ایرانی اجازه ورود و ساخت اکانت نمی‌دهد. پیش شماره‌های کشورمان در این پیام رسان مسدود شده است. اما این مشکل موقتی است یا دائمی؟

نام ایران و شماره های ایرانی از لیست ساخت اکانت این پیام رسان حذف شده. امکان ورود با شماره های ایرانی به این شبکه اجتماعی هم وجود ندارد.

حذف کشور ایران از لیست ساخت اکانت جدید در این پیام رسان

کشور ایران از لیست ساخت اکانت جدید در توییتر حذف شد

شواهد و قرائن حاکی از این است. در حال حاضر می‌توان از طریق نسخه وب توییتر،با ایمیل ثبت نام کرد. وارد حساب کاربری شد؛ ولی مشکل اصلی دسترسی به اکانت در گوشی موبایل است.

علاوه بر این اگر پیش‌تر حساب کاربری داشته‌، ولی هم‌اکنون به دلایلی از اکانت توییتر خود صرف‌نظر کرده‌اید و قصد ورود مجدد دارید با مشکل مواجه خواهید شد.

با به‌وجود آمدن چنین شرایطی بهتر است. از اکانت این پیام رسان خود خارج نشوید؛ چرا که ممکن است این مشکل موقتی تبدیل به مسئله‌ای دائمی شود.

خوشبختانه همچنان امکان احراز هویت دو مرحله‌ای برای ایرانیان از طریق برنامه‌هایی نظیر گوگل آتنتیکیتور و سرویس‌های مشابه مایکروسافت وجود دارد.

ایلان ماسک هنوز واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است.

بروزترین اخبار و رویدادهای ایران و جهان در نوین اکسپو دنبال کنید.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: