وبلاگ

هشدار به خریداران سکه

پیش بینی قیمت سکه امروز 4 بهمن 1402/هشدار به خریداران سکه
هشدار به خریداران سکه

سکه تقلبی در بازار زیاد شده/هشدار به خریداران سکه

سکه امامی در معاملات نقدی روز گذشته صعودی شد. سکه تقلبی در بازار زیاد شده و معامله‌گران هشدار می دهند که از جاهای معتبر سکه بخرید.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از اقتصادنیوز، سایت اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد، قیمت سکه امامی دیروز بین کانال ۳۱ میلیون و ۳۲ میلیون تومان در نوسان رفت و برگشتی بود.

عصر روی ۳۲ میلیون تومان قرار گرفت. مرکز مبادله ارز و طلا در روز دوشنبه اعلام کرد، چهارشنبه ۴ بهمن ماه؛ دومین جلسه حراج حضوری شمش طلای استاندارد در مرکز مبادله‌ می باشد.

نکته‌ای که وجود دارد این است. که هنوز قیمت شمش طلا در عرضه قبلی مشخص نیست.

در مورد عرضه سکه بدون تاریخ در هفته گذشته اعلام کرده بودند. که این هفته عرضه می‌شود. فعلا زمان دقیق آن مشخص نیست.

اگر در انتهای هفته عرضه سکه داشته باشیم. می‌تواند در کاهش قیمت نقش داشته باشد. البته نکته بازار این بود که سکه تقلبی در بازار زیاد شده است.  معامله‌گران هشدار می دادند.  که از جاهای معتبر سکه بخرید.

قیمت سکه امامی در معاملات در حدود ۳۱ میلیون ۹۵۰ هزار تومان به فروش رسید. نرخ دلار هم در بازار شبانه ۵۴ هزار تومان معامله شد. نسبت به روز دوشنبه تقریبا ۳۰۰ تومان افت کرده بود.

تکنیکالیست‌ها می‌گویند. سکه در حال حاضر مرز ۳۲ میلیون تومان و ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را پیش روی خود دارد.

در مقابل مرز ۳۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای سکه مهم است. اگر فلز گران‌بهای داخلی پایین این محدوده تثبیت دهد. احتمال عقب‌نشینی آن تا نیمه کانال ۳۱ میلیون تومان و همچنین پایین‌تر وجود دارد.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: