نمایشگاه پوشاک ایران

نمایشگاه پوشاک | یازدهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران ۱۴۰۲ (IRAN MODE)
نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

یازدهمین نمایشگاه پوشاک  ایران از تاریخ یکشنبه بیست و سوم مهرماه الی چهارشنبه بیست و ششم مهرماه ۱۴۰۲  به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

اغلب تولید کنندگان داخلی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. از این رو شما می توانید با مراجعه به غرفه ها، از نزدیک با بهترین تولید کنندگان پوشاک ایرانی آشنا شده و حتی خرید انجام دهید.

 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران در نمایشگاه سئول با حضور ۵۰ شرکت فعال حوزه پوشاک برگزار می‌شود. این دوره از نمایشگاه پوشاک همانند دوره‌های گذشته به صورت بین المللی با حضور تولید کنندگان داخلی و خارجی است.

در سال گذشته نمایشگاه پوشاک با حضور ۱۵ هزار بازدید کننده برگزار شد و این رویداد را به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای پوشاک خاورمیانه تبدیل کرد.

نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۲ در ۴۰۰۰ متر مربع برگزار خواهد شد که بازدید کنندگان به راحتی می‌توانند در این نمایشگاه‌ها حضور یابند.

مهم‌ترین هدف این نمایشگاه معرفی برندهای بزرگ ایرانی در عرصه پوشاک است و همچنین این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردهای این حوزه برگزار می‌شود به همین دلیل تولید کنندگان کوچک و بزرگ حوزه پوشاک زنانه، مردانه و کودک مایل هستند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

برندها می توانند با شرکت در نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۲ محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر از جامعه هدف خود معرفی کنند و علاوه بر آن به معرفی برند خود و همکاری و تعامل با تولیدکنندگان دیگر بپردازند. در این نمایشگاه علاوه بر تولید کنندگان پوشاک، طراحان لباس، خیاط ها، طراحان و تولید کنندگان پارچه، تولید کنندگان کیف و کفش و … می‌توانند حضور داشته باشند.

غرفه‌های نمایشگاه ایران مد ۱۴۰۲ به ۵ دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  • پوشاک کودکانه
  • پوشاک زنانه
  • پوشاک مردانه
  • تجهیزات تولید پوشاک
  • دستگاه های تولیدی

این نمایشگاه محل مناسبی برای تولید کنندگان پوشاک است تا دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند.

 

تاریخ برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران

  • ۲۳ مهر الی ۲۶ مهر ماه ۱۴۰۲
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
  • برگزار کننده: شرکت سامع پاد نوین

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

 

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: