نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته

نمایشگاه معدن | هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران ۱۴۰۲ (Iran Conmin )
نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته
هفدهمین نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته تهران از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی بر پا است.

عموم افراد می‌توانند از این رویداد در ساعات ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر بازدید به عمل آورند.

شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید مجری نمایشگاه ۲۰۲۳ Iran Conmin است.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته با حضور بهرامن رئیس خانه معدن ایران، تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بیک زاده عضو هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه به عنوان یکی از رویدادهای مهم حوزه معدن در سال پیش با حضور ۱۴۶ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد که ۲۵۰۰۰ بازدیدکننده داشت. پیش‌بینی می‌شود امسال تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از سال پیش بیشتر باشد.

نمایشگاه بین المللی معدن جزء نمایشگاه‌های مهم تجاری و صنعتی در خاورمیانه است و افراد بسیاری از کشورهای منطقه در آن حضور می‌یابند تا دستاوردها، محصولات و نوآوری های خود را به نمایش بگذارند و یا از محصولات و خدمات شرکت‌ها بازدید کنند.
با حضور در این نمایشگاه می‌توانید افراد بسیاری را برای همکاری و یا فروش محصولات و خدمات خود بیابید و همچنین این رویداد می‌تواند نقش مهمی در افزایش صادرات محصولات شما داشته باشد.

مهم ترین اهداف برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته عبارتند از:

  • فراهم کردن فضایی جهت ارائه محصولات و خدمات صنعت معدن و صنایع وابسته
  • امکان به نمایش گذاشتن بروز ترین دستاوردهای صنعت معدن توسط فعالان این حوزه
  • فراهم کردن شرایطی جهت حمایت از تولیدکنندگان و فعالان این صنعت
  • وجود بستری مناسب جهت ارائه نتایج تحقیقات این صنعت توسط فعالان صنعت معدن و ماشین آلات
  • در این نمایشگاه علاوه بر تجهیزات و ماشین آلات صنعت معدن، سنگ های معدن، سنگ های تزئینی، سنگ های حکاکی و … نیز ارائه می‌شود.

اگر شما هم در حوزه معدن، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته فعالیت می‌کنید می‌توانید در این نمایشگاه شرکت کنید و از مزایای آن در راستا رشد و پیشرفت کسب و کار خود استفاده نمایید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه معدن

  • ۱۳ تا ۱۶ ابان ماه ۱۴۰۲
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
  • برگزار کننده: شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: