نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

سی امین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته سال ۱۴۰۲
نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران ۱۴۰۲

سی مین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی بر پا است. عموم افراد می‌توانند از این رویداد در ساعات ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر بازدید به عمل آورند.

شرکت آروین مهر فجر مجری سی مین نمایشگاه چاپ و بسته بندی ۱۴۰۲ است.

نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین رویداد‌های صنعت چاپ است که شرکت‌های داخلی و خارجی در آن حضور دارند و جدیدترین محصولات، خدمات و اطلاعات خود را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی، فرصت مناسبی برای فعالان این صنعت است که دستاوردهای خود را ارائه دهند و بتوانند به بازار جهانی دست یابند.

این دوره از نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران با حضور بیش از ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی در مساحتی بالغ به ۱۹۰۰۰ متر مربع برگزار می‌شود. در دوره گذشته این نمایشگاه بیش از ۳۰ هزار بازدیدکننده داشت که پیش‌بینی می‌شود تعداد بازدیدکنندگان امسال بیشتر باشد و نمایشگاه چاپ ۱۴۰۲ باشکوه‌تر برگزار شود.

مهم‌ترین اهداف نمایشگاه بسته بندی و چاپ تهران صادرات و تعامل و ارتباط فعالان صنعت چاپ است.

برخی از محصولاتی که در سی مین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته ۱۴۰۲ ارائه می‌شوند عبارتند از مواد اولیه چاپ، انواع ماشین آلات چاپ، ابزار و تجهیزات مربوط به چاپ، وسایل اتاق چاپ، ابزار صحافی، انواع جوهر، ماشین آلات بسته بندی، لوازم جانبی، پرینتر ۳بعدی و ….

اگر شما هم در حوزه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته فعالیت می‌کنید می‌توانید در این نمایشگاه شرکت کنید و از مزایای آن در راستا رشد و پیشرفت کسب و کار خود استفاده نمایید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی

  • ۲۲ الی ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۲
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو  را دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: