نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران سال ۱۴۰۲
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

بزرگترین رویداد صنعت خودروی کشور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در تاریخ ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو که به عنوان بزرگترین رویداد صنعت خودروی کشور شناخته می‌شود؛ امسال به ایستگاه هجدهم خود رسیده است. نمایشگاهی که در آن شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی قطعات خودرو، آخرین دستاوردها و محصولات خود را به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه توسط شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو و با حمایت انجمن قطعه‌سازان، امسال در متراژی حدود ۸۰ هزار متر مربع با حضور بیش از ۷۰۰ شرکت از ۱۵ کشور مختلف از جمله چین، ترکیه، هند و … و بیش از هزار تولید کننده داخلی  ۲۲ لغایت ۲۵ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

از نقاط عطف این رویداد می توان به حضور ۸۰ شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های صنعتی از نقاط مختلف کشور، در راستای ایجاد زمینه‌های ارتباط دانشگاه و صنعت اشاره کرد. از سوی دیگر حضور هلدینگ‌های بین‌المللی تامین قطعات خودرو، تولید کنندگان لوازم و قطعات خودرو از کشورهای مختلف که می‌تواند امکان ایجاد زمینه‌ انتقال دانش و تکنولوژی و توسعه فناوری‌های حوزه تولید قطعات را تسهیل کند این نمایشگاه را از لحاظ کمی و کیفی و محتوایی با سال‌های قبل متمایز کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نمایشگاه قطعات خودرو از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه شوید.

 

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

 

  • ۲۲ الی ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۲
  • ۴ روز نمایشگاه
  • یکشنبه تا چهارشنبه
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

برگزار کننده: شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: