وبلاگ

نمایشگاه ایران هلث، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی

نمایشگاه ایران هلث، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی
نمایشگاه ایران هلث، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران هلث

 

  • ۶ الی ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲
  • ۴ روز نمایشگاه
  • شنبه تا سه شنبه
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۳ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی تهران (ایران هلث) از تاریخ ۶ الی ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار می گردد و عموم مردم می‌توانند از این رویداد در ساعات ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر بازدید به عمل آورند.

بیست و چهارمین نمایشگاه ایران هلث فرصت ارزشمندی است تا فعالان این حوزه از آخرین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی کرده و از طرفی با بررسی روند تقاضای بازار به برنامه‌های آتی خود جهت دهند.
هر سال در این نمایشگاه از کشورهای تایوان، چین، ترکیه، آلمان، کره جنوبی، هند، سوئیس و … حضور دارند و تجهیزات خدمات سلامت، پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی مورد بازدید علاقمندان این حوزه قرار می‌گیرد.
نمایشگاه ایران هلث با بیش از ۲۰ سال سابقه به عنوان دومین رخداد بزرگ منطقه در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی شناخته می‌شود که هر ساله با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌گردد.

نمایشگاه ایران هلث

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

 

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: