وبلاگ

نرخ دلار، طلا، سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲

قیمت طلا و سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲
نرخ دلار،طلا،سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲

قیمت دلار ۷ خرداد ۱۴۰۲ / سهم دلار از چراغ سبز روابط سیاسی

روز گذشته قیمت دلار معامله‌گران را غافلگیر کرد. این اسکناس افزایش محدودی داشت و از کف ۵۱ هزار تومانی فاصله گرفت.

به گزارش تجارت‌نیوز روز گذشته افزایش محدود قیمت دلار برخی فعالان بازار ارز را غافلگیر کرد. سفر سلطان عمان که قرار است امروز وارد تهران شود؛ هفته گذشته توانست قیمت دلار را به کف کانال ۵۱ هزار تومانی برگرداند. اما دیروز دلار ۳۵۳ تومان رشد داشت و با قیمت ۵۱ هزار و ۷۸۵ تومان معامله شد.

 

نرخ دلار،طلا،سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲

گفتنی است روز گذشته، تقاضا برای دریافت دلار توافقی در بازار ارز بسیار کم شده است. به اعتقاد معامله‌گران، شرایط دریافت دلار توافقی سخت شده و دریافت آن توجیه اقتصادی برای مردم ندارد.

قیمت نرخ‌های مختلف

قیمت دلار روز گذشته در مرکز مبادله طلا و ارز بدون تغییر ماند. این اسکناس در سایت بازار متشکل ارزی همانند روز پنجشنبه چهارم خردادماه قیمت‌گذاری شد. اسکناس دلار با قیمت ۴۲ هزار و ۵۰۶ تومان معامله شد. دلار حواله نیز با قیمت ۳۸ هزار و ۶۴۲ تومان عرضه شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمت ارزهای موثر

اسکناس یورو روز گذشته در بازار آزاد با قیمت ۵۵ هزار و ۸۰۷ تومان معامله شد و ۳۶۸ تومان افزایش قیمت داشت. در سایت بازار متشکل اسکناس یورو به قیمت ۴۵ هزار و ۵۳۷ تومان رسید و کاهش ۲۰۰ تومانی  داشت. یوروی حواله نیز با قیمت ۴۱ هزار و ۳۹۸ تومان عرضه شد. و حدود ۲۰۰ تومان کاهش قیمت داشت.

روز گذشته درهم در بازار آزاد با قیمت ۱۴ هزار و ۴۲۰۰ تومان معامله شد. قیمت درهم در سایت بازار متشکل ارزی نیز همانند دلار تغییری  نداشت. حواله درهم با قیمت ۱۰ هزار و ۵۲۲ تومان مبادله شد. اسکناس درهم نیز با رقم ۱۱ هزار و ۵۷۴ تومان عرضه شد.

 

قیمت طلا و سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲ / سیگنال طلای جهانی قیمت‌ها را کاهشی کرد

قیمت طلا و سکه دیروز برخلاف افزایش محدود دلار روند کاهشی داشت. سکه در کانال ۳۰ میلیون تومانی معامله شد و این کاهش متعاقب افت قیمت طلای جهانی رخ داد. امروز سلطان عمان به ایران می‌آید و معامله‌گران چشم‌انتظار تاثیر این دیدار بر بازارهای مالی هستند.

 روند قیمت طلا و سکه در روز گذشته با افزایش محدود قیمت دلار همراهی نکرد و آنچه سکه را به کانال ۳۰ میلیون تومانی بازگرداند افت شدید قیمت طلای جهانی بود.

 

 

نرخ دلار،طلا،سکه ۷ خرداد ۱۴۰۲

سکه در کانال ۳۰ میلیونی بسته شد

دیروز شنبه ۶ خرداد‌ماه قیمت سکه امامی ۴۵۰ هزار تومان ارزان شد. این مقدار کاهش قیمت، این قطعه را به کانال۳۰ میلیون تومانی برگرداند. سکه امامی با قیمت ۳۰ میلیون و ۹۵۱ هزار تومان به کار خود پایان داد.

روز گذشته سکه بهار آزادی نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت. این قطعه با قیمت ۲۷ میلیون و ۵۹۹ هزار تومانی معامله شد. دیروز تنها قطعه‌ای که تغییر قیمت نداشت نیم‌سکه بود. این قطعه با قیمت ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مبادله شد.

دیروز ربع‌ سکه ۱۰۰ هزار تومان اُفت قیمت داشت و روی رقم ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد. همچنین سکه گرمی کاهش بسیار محدود پنج هزار تومانی داشت و با قیمت ۶ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان رسید.

حباب سکه امامی میلیونی ریخت

روز گذشته قیمت طلا نیز با کاهش قیمت انس همراه شد. هر مثقال طلا با ۱۳ هزار تومان کاهش به قیمت ۱۰ میلیون و ۹۳۱ هزار تومان رسید. هر گرم طلا نیز چهار هزار تومان ارزان شد و به قیمت دو میلیون و ۵۲۳ هزار تومان رسید. در این روز طلای دست دوم با قیمت دو میلیون و ۴۸۹ هزار تومان معامله شد.

دیروز کاهش حباب سکه روند پرنوسانی داشت. در میانه معاملات، حباب سکه امامی نزدیک به یک میلیون تومان ریخت و حباب این قطعه وارد کانال ۶ میلیون تومانی شد؛ اما در پایان معاملات این روند کاهشی تعدیل شد. حباب سکه بهار نیز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شد و به کانال سه میلیون تومانی برگشت.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: