وبلاگ

قیمت گوشی موبایل امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

امروز سه‌شنبه 30 آبان 1402، روند ثبات قیمت گوشی‌های موبایل، در اواسط هفته نیز ادامه یافت.
قیمت گوشی موبایل امروز 30 آبان ۱۴۰۲

امروز سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲، قیمت گوشی‌های موبایل، ثبات خود را حفظ کردند.

 

قیمت گوشی موبایل امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تداوم ثبات قیمت گوشی‌های موبایل

به گزارش نوین اکسپو به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت گوشی‌های پرطرفدار در برند اپل، همچنان ثابت ماند. بر این اساس، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی در سطح ۳۵ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان، قیمت گوشی آیفون ۱۴ پرومکس در سطح ۶۴ میلیون تومان قرار گرفتند. قیمت آیفون۱۳ پرومکس اما با کاهش ۳ میلیون تومانی به سطح ۶۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S22 ultra در سطح ۴۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان و قیمت گوشی S23 ultra در سطح ۴۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شدند. در سری اقتصادی، مدل A54 سطح ۱۲ میلیون و ۲۲۹ هزار تومان و مدل A34 نیز سطح ۹ میلیون تومان را حفظ کردند.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی xiaomi Mi 11 ultra در سطح ۳۷ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و قیمت گوشی Redmi Note 12 pro نیز در سطح ۱۰ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان باقی ماندند.

در گروه ناتینگفون، قیمت گوشی Nothing phone 1، بدون تغییر در سطح ۱۵ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان باقی ماند. قیمت گوشی Nothing phone 2 نیز در سطح ۳۰ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان تثبیت شد.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: