وبلاگ

قیمت طلا و سکه امروز ۱۹ مرداد

قیمت طلا و سکه امروز ۱۹ مرداد/ پیش بینی قیمت طلا و سکه تا پایان تابستان
قیمت طلا و سکه امروز ۱۹ مرداد

قیمت دلار امروز ۱۹ مردادماه در نیمه کانال ۴۹ هزار تومان ماند و به تناسب آن قیمت طلا و سکه هم تغییر آنچنانی نداشت. قیمت طلا تا پایان تابستان چه می‌شود؟

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز گرمی دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان بود که نسبت به روز گذشته کاهش اندکی داشت. قیمت سکه امامی هم ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که آن هم کاهشی بود.
قیمت سکه بهار آزادی هم با کمی کاهش به ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

اما قیمت سایر سکه‌ها تغییری نداشت و در محدوده قیمتی روز گذشته باقی ماند. قیمت نیم سکه ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه هم ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان شد.
این قیمت‌ها نشان می‌دهد که ثبات قیمت دلار به بازار طلا و سکه هم رسیده و قیمت‌ها نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشته است. اما پیش بینی‌ها درباره قیمت طلا و سکه چه می‌گوید؟
مهم‌ترین فاکتور تعیین‌کننده قیمت طلا و سکه در بازار ایران، قیمت دلار است که در چند هفته گذشته ثابت بوده و تغییری نداشته است.

پیش بینی‌ها می‌گوید قیمت دلار حداقل تا پایان تابستان هم بدون تغییر می‌ماند و قیمت‌ها تغییر محسوسی نخواهد داشت.

با این مقدمه، باید گفت احتمالا قیمت طلا و سکه هم تا پایان تابستان در محدوده کنونی می‌ماند.
یعنی قیمت طلا گرمی دو میلیون و ۳۰۰ تا دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود. قیمت سکه امامی هم در کانال ۲۸ تا ۲۹ میلیون تومان در نوسان است و احتمالا تغییرات بازار بسیار کم و محدود باشد.
اما در نیمه دوم سال قیمت طلا و سکه مشخص نیست و بستگی به سیاست‌های پولی و مالی دولت دارد و اینکه دولت تا کجا می‌تواند با ارزپاشی و یا سیاستگذاری قیمت دلار را تغییر دهد. در آن زمان بر اساس روند قیمتی دلار،‌ می‌توان قیمت طلا و سکه را هم پیش بینی کرد.

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: