قیمت خودرو یکشنبه ۱۴ اسفند

نمودار قیمتی بازار خودرو نسبت به روز گذشته نزولی شده است. در این میان قیمت برخی از محصولات ایران خودرو و سایپا ۲۰ میلیون کاهش را به ثبت رساندند/قیمت خودرو یکشنبه ۱۴ اسفند
قیمت خودرو یکشنبه ۱۴ اسفند
کارشناسان بازار خودرو بارها اعلام کردند که قیمت محصولات خودروسازان تنها با افزایش عرضه و ثبات بازار ارز به تعادل می‌رسد، بنابراین اگر برنامه عرضه خودروها طبق برنامه محقق شود و بازار ارز هم آرام گیرد می‌توان انتظار داشت که قیمت خودرو اندکی ارزان شود، البته به نظر نمی‌رسد این کاهش، افزایش قیمتی که بازار در هفته‌های گذشته تجربه کرده است را جبران کند.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته را می‌خوانید؛

قیمت ایران خودرو

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به ۶۰۵میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. با این حال ۲۰۶ نسبت به  هفته گذشته ۸۵ میلیون گران شده است.

 پژو ۲۰۶ تیپ ۵  به ۶۳۰ میلیون رسید که طی روز گذشته ۲۰میلیون ارزان شده است. این خودرو هنوز نسبت به هفته  گذشته ۴۰میلیون گران است.
 پژو ۲۰۷ دستی پانوراما ۷۹۰ میلیونی شد که به معنای کاهش ۵۰ میلیونی نسبت به روزگذشته است. این خودرو هفته گذشته ۵۰میلیون ارزان تر بود.

 سمند EF۷ حوالی ۵۶۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است. با این حال سمند طی یک هفته ۶۵ میلیون گران شده است.

 تارا دنده ای بدون تغییر حوالی ۷۹۰ میلیون تومان ثابت ماند. این خودرو هفته گذشته ۱۳۰میلیون ارزان تر بود.

 دنا اتوماتیک توربو پلاس با کاهش ۲۰ میلیونی حوالی ۹۱۰ میلیون تومان رسیده است. با این حال دنا نسبت به هفته گذشته ۱۱۰میلیون گران شده است.

رانا پانوراما پلاس به ۶۶۰ میلیون تومان رسید که به معنای ثبات است. رانا هم طی یک هفته افزایش ۱۳۰میلیونی را به ثبت رسانده است.

سمند سورن پلاس بنزینی هم ۶۳۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

 وانت آریسان هم به ۴۳۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سایپا

پراید ۱۵۱ پلاس به ۳۱۵ میلیون تومان رسید که به معنای ثبات طی روز گذشته است.  این خودرو هفته گذشته ۴۵ میلیون ارزان تر بود.

پراید ۱۵۱ SE  با کاهش ۲۰ میلیونی به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است. اما طبق بررسی نمودار تغییر قیمت ها این خودرو هفته گذشته ۲۵ میلیون ارزان تر بود.

 تیبا صندوق دار SX بنزینی ۳۶۵ میلیون است که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی است. گفتنی است این خودرو  طی یک هفته گذشته ۴۵میلیون گران شده است.

تیبا هاچ بک پلاس هم به ۳۸۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

 ساینا S دنده ای‌ حوالی ۳۸۵میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو هفته گذشته  ۴۵میلیون ارزان تر بود.

کوییک دنده ای R حوالی ۳۹۰میلیون رسید که نسبت روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. با این حال کوییک طی هفت روز گذشته ۵۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

 کوییک دنده ای S هم ۲۰ میلیون ارزان شد و به ۳۹۰ میلیون رسید.

 کوییک R پلاس اتوماتیک هم به ۴۹۰میلیون تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

شاهین سایپا ۶۸۰ میلیون است که نسبت به روز گذشته ثبات مانده است. شاهین طی هفته گذشته ۹۰میلیون افزایش را به ثبت رسانده است.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: