وبلاگ

قیمت خودرو امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲

قیمت خودرو امروز شنبه 22 مهر 1402 هیچ تغییری ندارد.
قیمت خودرو امروز شنبه 22 مهر 1402

قیمت خودرو امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ تغییری نداشته و تمامی خودروهای داخلی و مونتاژی در ثبات کامل به سر می‌برند.

البته احتمالاً تغییرات جزئی از ساعات آینده آغاز شود.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ هیچ تغییری ندارد. با آغاز دوباره روند معاملات از امروز، بازار خودرو روند آرامی به خود گرفته است.

روند آرام نرخ دلار در انتهای هفته گذشته باعث شد تا جو هیجانی در بازار خودرو نیز فروکش کند؛ اما باتوجه به اخبار منتشره در مورد دلار و آینده بازارها، احتمال می‌رود که قیمت خودرو نیز طی ساعات پایانی امروز شاهد تغییراتی باشد.

باتوجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت آرامی را تجربه می‌کند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از آغاز امروز تغییری ندارد.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته‌های گذشته نوسانات جزئی داشته و امروز نیز بدون تغییر، روی کانال ۳۵۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

شاهین G از سدان‌های لوکس سایپا به شمار می‌رود که از چند روز گذشته روی کانال ۵۹۰ میلیون تومان ثابت شده و تغییری ندارد.

سمند سورن پلاس بنزینی یکی از سدان‌های پرطرفدار ایران خودرو به شمار می‌رود که هیچ تغییری نداشته و با قیمت ۵۸۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژوپارس LX TU5 از هم رده‌های سمند سورن بوده اما به دلیل محبوبیت بیشتر در بازار، از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این خودرو همانند روز گذشته با نرخ ۶۲۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت خودرو امروز شنبه 22 مهر 1402

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نیز همانند داخلی‌ها، هیچ تغییری ندارد.

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی در بازار محسوب می‌شود که با نرخ ۷۱۰ میلیون تومانی روز گذشته درحال معامله است.

جک J4 آپشنال یکی دیگر از خودروهای اقتصادی مونتاژی بوده که توسط کرمان موتور تولید می‌شود. این خودرو نیز با قیمت ۷۳۵ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

هایما S5 دنده اتوماتیک که از معدود خودروهای مونتاژی ایران خودرو به شمار می‌رود، از چند هفته گذشته در محدوده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی درحال نوسان بوده که امروز، بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

فیدلیتی پرایم نیو ۵ نفره از کراس‌اوورهای مونتاژی بهمن موتور بوده که همانند دیگر خودروهای بازار، با نرخ یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان روز گذشته خرید و فروش می‌شود.

 

قیمت خودرو امروز شنبه 22 مهر 1402

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته جاری

باتوجه به رکود دوباره‌ای که در بازار ایجاد شده است، احتمالاً در هفته جاری نیز ثبات بر بازار خودرو حاکم باشد. درحالی که برخی از کارشناسان نیز بر این باورند، اخبار منتشره در مورد بازار ارز، احتمال ایجاد تغییرات مقطعی روی نرخ دلار را داشته باشد. در این صورت، تغییر قیمت خودرو نیز دور از انتظار نخواهد بود.

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

 

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: