فروش فوق‌العاده شرکت کرمان موتور

جک J4، جک S3، جک S5، جکJ7 و پیکاپ T8 در این فروش فوق‌العاده با قیمت مصوب به متقاضیان عرضه می‌شود.
فروش فوق‌العاده شرکت کرمان موتور

برخی از خودروسازان مازاد محصولات عرضه شده در طرح فروش با مکانیزم نوبت‌دهی را به صورت فروش فوق‌العاده عرضه می کنند.

طرح پیش‌فروش گسترده صمت با تعیین زمان تحویل خودروهای عرضه شده به کار خود پایان داد.هفت خودروساز خصوصی در کنار ایران خودرو و سایپا به عرضه محصولات خود در این طرح فروش پرداختند. حال برخی از خودروسازان حاضر در این طرح قصد دارند مازاد محصولات عرضه شده در طرح فروش با مکانیزم نوبت‌دهی را به صورت فوق‌العاده عرضه کنند.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  اقتصادنیوز ، شرکت کرمان موتور از فردا  این طرح  فوق‌العاده خود را استارت می‌زند. آنطور که مدیرعامل این خودروساز خصوصی می‌گوید، این طرح فروش در راستای سیاست‌های وزات صمت مبنی بر تنظیم بازار و در چارچوب ضوابط  شورای رقابت  برگزار خواهد شد.

سامان فیروزی درباره محصولات عرضه شده در این طرح می‌گوید شرکت تحت مدیریتش مازاد خودروهای عرضه‌شده در سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آنها اقدام نکرده بودند را در قالب این طرح در دسترس متقاضیان قرار داد است.

آنطور که این مدیر خودروساز خصوصی می‌گوید، جک J4، جک S3، جک S5، جکJ7 و پیکاپ T8 در این طرح با قیمت مصوب به متقاضیان عرضه می‌شود. کرمان‌موتوری‌ها جک S7 را در این طرح فروش فوق‌العاده عرضه نکردند.

مدیرعامل کرمان موتور همچنین از هدف‌گذاری تیراژ تولید در این شرکت رونمایی کرد.

براساس اعلام فیروزی، کرمان‌موتوری‌ها به دنبال این هستند. تا در سال جاری تولید ۱۰۰ هزار دستگاه از محصولات حاضر در سبد محصولاتی خود را نهایی کرده و به بازار عرضه کنند.

مدیرعامل این خودروساز خصوصی می‌گوید به طور متوسط ماهانه حدود ۱۰ هزار دستگاه  خودرو  در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه هنوز  شورای رقابت  از فرمول قیمت‌گذاری برای محصولات مونتاژی رونمایی نکرده است. بنابراین کرمان‌موتوری‌ها در این طرح  محصولات خود را با قیمت‌های پیشین عرضه می‌کنند.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

https://novinexpo.com/social-networks/

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: