وبلاگ

فروش خودرو در بورس کالا

از امروز فروش خودرو در بورس کالا با تغییر جدیدی مواجه خواهد شد.
فروش خودرو در بورس کالا

فروش خودرو در بورس کالا تغییر رویه داد

تغییر رویه خرید خودرو در بورس کالا

به گزارش  نوین اکسپو  به نقل از تجارت‌نیوز،‌ جدیدترین طرح فروش خودرو در بورس کالا که روز یکشنبه مورخ ۱۱ دی ماه سال جاری برای دو محصول ایران خودرو برگزار می شود.

جدیدترین طرح فروش خودرو در بورس کالا که روز یکشنبه مورخ ۱۱ دی ماه سال جاری برای دو محصول ایران خودرو، حاوی قانون عجیبی است.

آن طور که در اطلاعیه فروش دو محصول آبی های جاده مخصوص یعنی پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی و هایما S8 آمده تنها متقاضیانی امکان خرید این خودروها از بورس کالا را خواهند داشت.

نه تنها پیش تر از بورس کالا خودرو نخریده باشند. که باید از سال ۹۸ تا کنون نیز از شرکت های خودروساز محصول سواری را دریافت نکرده باشند.

بیشتر بخوانید

فروش فوری خودرو با شرایط ویژه آغاز شد

قیمت خودرو

فروش فوری خودرو با شرایط ویژه از امروز

این قانون در حالی جز شرایط فروش جدیدترین طرح ایران خودرو قرار گرفته است. که بورس کالا قرار است بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا صاحبان کالاهای عرضه شده را بشناسند.

برنامه ریزی برای این اعمال این قبیل محدودیت ها تنها منجر به بستن دست متقاضیانی خواهد شد.

ایجاد محدودیت هایی از این دست و بستن راه متقاضیان برای حضور در رقابت های شکل گرفته برای عرضه خودرو در بورس کالا منجر به این می شود.  کشف واقعی قیمت آن طور که باید و شاید صورت نگیرد.

شاید این ایده در زمانی که شرکت های خودروساز خود مسئول فروش محصولات خود با قیمت های دستوری بودند تا حدی توجیه داشت اما اعمال این محدودیت ها در طرح های فروش خودروسازان از مسیر بورس کالا اتفاقی است.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: