وبلاگ

طرح فروش فوری بهمن موتور برای سه خودروی دیگنیتی، فدلیتی و وانت کارا

متقاضیان تا روز دوشنبه مورخ 12 دی ماه 1401 می‌توانند برای ثبت نام در این طرح فروش فوری اقدام کنند.
طرح فروش فوری بهمن موتور

بهمن موتور سه محصول خود را در طرح ویژه اسقاط خودروهای فرسوده عرضه می کند.

بر اساس اطلاعیه ای که این خودروساز منتشر کرده است قرار است سه خودروی دیگنیتی، فدلیتی و وانت کارا در دسترس دارندگان خودروهای فرسوده قرار گیرد.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  تجارت‌نیوز،‌ متقاضیان تا روز دوشنبه مورخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۱ می‌توانند برای ثبت نام در این طرح فروش فوری اقدام کنند.

در اطلاعیه بهمن موتوری ها آمده است قرار است. فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ عرضه شود.

فیدلیتی پرایم با رنگ های سفید و مشکی با تریم مشکی، دیگنیتی پرستیژ نیز با رنگهای سفید و مشکی و با تریم های مشکی و قرمز در تیررس متقاضیان قرار دارد.

این خودروساز خصوصی برای تنوع بخشی به طرح فروش فوری خود یک محصول تجاری سبک را نیز در نظر گرفته است.

وانت کارا دو کابین تیپ ۴ با رنگ سفید در لیست بهمن موتور قرار دارد.

زمان تحویل خودروها ۳۰ روزکاری عنوان شده است. البته پیش از آن متقاضیان علاوه بر تکمیل مراحل اسقاط خودروهای در اختیار خود باید وجه اعلام شده از سوی بهمن موتور را به عنوان قیمت نهایی خودروی در خواستی پرداخت کنند. در نهایت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

این طرح فروش بهمن موتور بعد از آن در دستورکار قرار گرفت. که وزارت صمت اعلام کرد شرکت های خودروساز باید منتاظر با عرضه محصولات خود در بورس کالا طرح های فروشی را نیز برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر در راستای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و همچنین دارندگان خودروهای فرسوده در راستای برنامه دولت برای اسقاط خودروهای فرسوده اجرایی کنند.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: