سایت و سامانه پاسخگوئی دریافت کارت سوخت

اطلاعیه مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره کارت سوخت / سایت و سامانه پاسخگوئی دریافت کارت سوخت
سایت و سامانه پاسخگوئی دریافت کارت سوخت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پی انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی در مورد محدودیت‌های اعمال شده در کارت‌های اضطراری جایگاه‌های عرضه سوخت، مواردی را مطرح کرد./سایت و سامانه پاسخگوئی دریافت کارت سوخت

به گزارش نوین اکسپو به نقل از تجارت‌نیوز، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: “هیچ محدودیتی در استفاده از کارت‌های شخصی سوخت و همچنین کارت‌های جایگاه وجود ندارد و برای مالکان خودروها در کلیه جایگاه‌های سوخت کشور، امکان استفاده از هر دو نوع کارت به هر میزان میسر است.

در راستای تکالیف تعیین شده در قانون، تحویل سوخت منحصرا با کارت هوشمند سوخت در کلیه مجاری عرضه صورت می‌گیرد و توصیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران استفاده از کارت سوخت شخصی به منظور بهبود نظام توزیع است.

در کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت به تعداد مناسب کارت جایگاه برای استفاده هموطنان موجود است.

در جهت ترغیب هموطنان برای استفاده از کارت سوخت شخصی، به منظور اجرای قانون مصوب مجلس، کارت‌های اضطراری جایگاه‌های سوخت ساماندهی خواهد شد.

پیرو اطلاعیه‌ها و توصیه‌های قبلی، از هموطنان عزیز درخواست می‌شود در صورت مفقودی کارت سوخت با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به ثبت درخواست صدور المثنی اقدام کنند.

هموطنان عزیزی که هنوز کارت هوشمند سوخت خود را دریافت نکرده‌اند، به سایت post.ir و epolice.ir مراجعه یا با سامانه پاسخگوئی ۰۹۶۲۷ تماس حاصل کنند.”

استفاده از کارت سوخت شخصی ۲ برابر شد

سخنگوی صنف جایگاهداران از افزایش میزان استفاده از کارت سوخت شخصی در روزهای اخیر خبر داد و اعلام کرد این موضوع نشان دهنده همکاری مردم با طرح جمع آوری کارت سوخت از جایگاه‌ها است.

میزان استفاده مردم از کارت سوخت شخصی در روزهای اخیر دوبرابر شده است.

سخنگوی صنف جایگاهداران گفت: آمارها نشان می‌دهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارتهای آزاد در جایگاه‌های سوخت، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی هنگام سوختگیری به‌نرخ آزاد دوبرابر شده که نشان‌دهنده همکاری خوب مردم است و تداوم همراهی ایشان را خواستاریم.
رضا نواز، سخنگوی صنف جایگاه‌داران کشور، اظهار داشت: جلسات و بررسی‌های فنی بسیاری در خصوص اجرای طرح کاهش تعداد کارتهای آزاد جایگاه‌ها داشتیم که مقرر شد گامهای اجرای این طرح، افزایش یابد و اولویت اول اینست که مردم بدون مشکل بتوانند سوختگیری کنند.

نواز با بیان اینکه افزایش درصد استفاده مردم از کارت‌های سوخت شخصی امیدواری را برای پیشرفت طرح افزایش داده است، گفت: آمارها نشان می‌دهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارتهای آزاد در جایگاه‌های سوخت، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی هنگام سوختگیری به‌نرخ آزاد دوبرابر شده که نشان‌دهنده همکاری خوب مردم است و تداوم همراهی ایشان را خواستاریم.

وی افزود: برای هر سکو در پمپ‌بنزین‌ها به‌نسبت فروش و موقعیت جغرافیایی جایگاه حداقل یک کارت آزاد اختصاص می‌یابد و با توجه به همکاری خوبی که مردم داشته‌اند امیدواریم در روزهای آینده با اطلاع‌رسانی‌های لازم شرایط هرروز بهتر شود و یادآور می‌شویم که استفاده از کارت سوخت شخصی ضمن یاری پرسنل جایگاه‌ها هر نوع معطلی و انتظار را در زمان سوختگیری از بین می‌برد.

نواز با اشاره به اینکه جایگاه‌ها و پرسنل ایشان صرفاً مجری هستند گفت: مالکان و پرسنل جایگاه‌ها مانند همیشه نهایت تلاش خود را برای کاهش معطلی مردم انجام می‌دهند و در مقابل از مردم عزیزمان انتظار داریم کارت سوخت همراه داشته باشند و استفاده کنند.

سخنگوی صنف جایگاهداران کشور اضافه کرد: دلیل اجرای این طرح مصوبه مجلس شورای اسلامی و تکلیفی است که مجلس تعیین کرده است و مهمترین فایده آن جمع‌آوری دیتا و اطلاعات صحیح مصرف خودروها به‌تفکیک مناطق و استانهاست تا مسئولین بتوانند مدیریت توزیع بنزین را خصوصاً در روزهای پرمصرف دقیقتر انجام دهند تا هیچ خودرویی در اقصی‌نقاط کشور بدون سوخت نماند.

وی ادامه داد: به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان مثل همیشه دغدغه‌های جایگاهداران که بار اصلی اجرای طرحها روی دوش ایشان است و انتقادات و درخواستهای مردم را به مسئولین منتقل می‌کنیم و مردم می‌توانند با استفاده از شماره تلفنهای ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص این طرح در میان بگذارند و مطمئن باشند که در دستور رسیدگی قرار می‌گیرد.

نواز خاطرنشان کرد: همچنین پیگیری‌های ما نشان می‌دهد بیش از ۳ میلیون کارت سوخت صادر و به مردم تحویل شده است یا در مرحله توزیع قرار دارد که مردم می‌توانند با مراجعه به سایتهای epolice.ir و سایت شرکت پست با استفاده از کد رهگیری آخرین وضعیت کارت سوخت خود را مشاهده کنند.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: