خودرو در بورس کالا ۵۰۰ میلیون ارزان‌تر

خرید لاماری مشکی حداقل ۴۴۱ میلیون تومان و خرید لاماری سفید ۵۸۸ میلیون تومان در بورس کالا ارزان‌تر از قیمت‌های بازار آزاد
فروش خودرو در بورس کالا

فروش خودروها در بورس کالا با قیمت ارزان تر از بازار آزاد

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  ایرنا : در ادامه فروش خودروها در بورس کالا با قیمت ارزان‌تر از بازار آزاد، امروز (دوشنبه) خودروی لاماری بیش از ۵۰۰ میلیون پایین تر از بازار آزاد فروش رفت.

در معاملات امروز(دوشنبه) خودرو در بورس، لاماری ایما سفید با قیمت پایانی یک میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان و لاماری ایما مشکی با قیمت پایانی یک میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت این خودروها با احتساب هزینه‌های جانبی و مالیات به ترتیب یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان و یک میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان می‌رسد.

قیمت لاماری ایما طبق آگهی‌های درج شده در پلتفرم‌های فروش خودرو حداقل ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است.

به این ترتیب خرید لاماری مشکی حداقل ۴۴۱ میلیون تومان و خرید لاماری سفید ۵۸۸ میلیون تومان در بورس ارزان‌تر از قیمت‌های بازار آزاد انجام شد.

مقایسه قیمت‌های بازار غیر رسمی و نرخ های کشف شده خودرو در بورس کالا نشان می‌دهد.  مصرف کنندگان نباید به قیمت‌های بازار آزاد استناد کنند.

امروز ۲۵۱ دستگاه لاماری ایما سفید و ۲۵۱ دستگاه لاماری ایما مشکی در تالار خودرو بورس کالا فروخته شد.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: