وبلاگ

خبر درباره تعطیلی شنبه ۱۳خرداد

پنج شنبه و جمعه یعنی 11 و 12 خرداد و 14 و 15 خرداد تعطیل است و تنها روزی که تعطیل نیست شنبه 13 خرداد ماه است.
خبر درباره تعطیلی شنبه 13 خرداد

با توجه به اتمام جلسه هیات دولت و عدم اعلام این خبر، می‌توان گفت احتمالا شنبه ۱۳ خرداد تعطیل نیست.

با توجه به تعطیلات نیمه خرداد ماه، این انتطار می‌رفت که شنبه  ماه تعطیل باشد و قرار بود هیات دولت در این مورد تصمیم‌گیری کند. با توجه به اتمام جلسه هیات دولت و عدم اعلام این خبر، می‌توان گفت احتمالا شنبه  تعطیل نیست.

به گزارش تجارت‌نیوز، پنج شنبه و جمعه یعنی ۱۱ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۵ خرداد تعطیل است و تنها روزی که تعطیل نیست شنبه  است.

در یک خبر تایید نشده و غیر رسمی آمده با توجه به تعطیلی روز یکشنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵  احتمال می‌رود روز شنبه که بین التعطیل است توسط هیات دولت تعطیل اعلام شود.

با توجه به قرار گرفتن این روز در میان تعطیلات چهار روزه، این احتمال می‌رفت که شنبه تعطیل شود. روز گذشته یک منبع مطلع گفت: هیات دولت روز چهارشنبه جلسه هفتگی دارد و در صورت در دستور کار قرار گرفتن این موضوع؛ دولت درباره تعطیلی شنبه تصمیم می گیرد.

اما امروز دهم خرداد ماه جلسه هیات دولت تشکیل شد و در این جلسه تصمیمی درباره تعطیلی شنبه  اعلام نشد. بر این اساس می‍‌توان گفت فعلا تعطیلی شنبه  منتفی است مگر اینکه در یکی دو روز آینده خبر جدیدی در این مورد منتشر شود.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

 

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: