جزئیات طرح جدید حجاب آماده ارائه به مجلس

برای تصویب و اجرای این طرح نیازمند همراهی مجلس شورای اسلامی هستیم و امیدواریم با تصویب آن مسئله عفاف و حجاب در کشور ساماندهی شود.
جزئیات طرح جدید حجاب آماده ارائه به مجلس

بی‌حجابی مانند «تخلف رانندگی» است/ جزئیات «طرح جدید حجاب» آماده ارائه به مجلس

 

به گزارش نوین اکسپو به نقل از خبر گزاری مهر، حجت الاسلام مهدی احمدی پیش از ظهر امروز در جمع طلاب حوزه علمیه خواهران کوثر قزوین اظهار کرد: طرح جامع عفاف  در ستاد امر به معروف تهیه شده و به زودی به مجلس ارائه می‌شود.

وی افزود: برای تدوین این طرح حدود دو سال کار کارشناسی صورت گرفته و امروز آماده ارائه به مجلس شورای اسلامی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قزوین ادامه داد: با تصویب این طرح و ابلاغ آن به عنوان قانون دستگاه‌های پیش بینی شده در آن باید در سریع‌ترین زمان به دنبال ساماندهی  این مسئله  باشند.

وی ادامه داد: این طرح بر مبنای تغییر رویکرد به مسئله بی حجابی و با هدف کم کردن هزینه‌های اجتماعی و افزایش اثر گذاری تدوین شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: در این طرح بی حجابی از جرم به تخلف تغییر ماهیت داده و این به معنای بی اهمیت بودن یا کم اهمیت بودن آن نیست بلکه به این معناست که در ابتدای امر، برخورد شدید قضائی با فرد صورت نگیرد.

وی اضافه کرد: بر این اساس بی حجابی مانند تخلف رانندگی است و در مراحل بالاتر در صورت عدم اصلاح جرایم سنگین‌تر در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام احمدی بیان کرد: برای تصویب و اجرای این طرح نیازمند همراهی مجلس شورای اسلامی هستیم و امیدواریم با تصویب آن این مسئله  در کشور ساماندهی شود.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: