متقاضیان بخوانند:جدیدترین اخبار قرعه کشی ایران خودرو/ بهمن ۱۴۰۱

چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ در قرعه کشی ایران خودرو عرضه شد.
جدیدترین اخبار قرعه کشی ایران خودرو

قرعه‌کشی سی‌ودومین مرحله از پیش‌فروش محصولات ایران خودرو که به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب به مدت ۱۰ روز اجرایی شد/جدیدترین اخبار قرعه کشی ایران خودرو

به گزارش نوین اکسپو به نقل از  تجارت‌نیوز، گروه صنعتی ایران‌خودرو از ۱۳ بهمن ماه و در آستانه دهه فجر طرح پیش‌فروش یکساله چهار محصول خود را برای سه گروه متفاضیان (عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده) به روش قرعه‌کشی و الزام تعریف حساب وکالتی آغاز کرد.

در سی‌ودومین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودور که به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب و به عنوان بزرگترین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو اجرایی شد، چهار محصول وانت آریسان دوگانه‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ عرضه شد.

این طرح به مدت ۱۰ روز (تا پایان روز شنبه ۲۲ بهمن ماه) ادامه داشت و بدین ترتیب با پایان یافتن زمان ثبت‌نام، قرعه‌کشی این طرح همانطور که از پیش نیز اعلام شد، برای سه گروه متقاضیان (عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده) به صورت همزمان ساعت ۱۴  (یکشنبه) در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو و در حضور نهادهای نظارتی برگزار  شد.

با توجه به اینکه مراسم قرعه‌کشی مراسم از طریق سایت به نشانی ikco.ir و همچنین صفحه این شرکت در آپارات به همین نشانی (ikco_ir)به صورت زنده پخش می‌شود. براین اساس علاوه براینکه مشتریانی که ثبت‌نام کرده، می‌توانند از ساعت ۱۴ امروز مراسم قرعه‌کشی را بصورت زنده مشاهده کنند، نتایج در سایت گروه صنعتی ایران‌خودرو بارگذاری خواهد شد و همچنین پیامک برای منتخبان طرح ارسال می‌شود.

یادآوری می‌شود که تنها متقاضیانی امکان شرکت در این طرح و ثبت‌نام را داشته‌اند که تا ۱۷ بهمن ماه برای افتتاح حساب وکالتی خود نزد یکی از بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات اقدام و میزان موجودی برابر با ۹۰ میلیون تومان از وجه  را به حساب مذکور واریز کرده بودند.

احتمالا طبق روال همیشگی، پس از اعلام نتایج، برندگان به مدت سه روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز الباقی وجه علی‌الحساب طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند؛ بدیهی است در صورت عدم واریز وجه در موعد مقرر، نفرات ذخیره از لیست رزروی‌ها، جایگزین خواهند شد.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: