وبلاگ

ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس از شانزدهم تا ۲۲ مرداد

داوطلبان انتخابات مجلس باید از شانزدهم تا ۲۲ مرداد پیش ثبت نام کنند
ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس از شانزدهم تا ۲۲ مرداد

داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی باید از شانزدهم تا ۲۲ مرداد پیش ثبت نام کنند وگرنه امکان ثبت نام در مرحله اصلی را ندارند.

وحیدی با اشاره آغاز پیش ثبت نام انتخابات دوازدهمین مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبان باید از ۱۶ مرداد پیش ثبت نام کنند. این مرحله بسیار مهم است، زیرا داوطلبان اگر در پیش ثبت نام مشارکت نکنند، امکان ثبت نام در مرحله اصلی را ندارند؛ پیش ثبت نام تا ۲۲ مرداد ادامه دارد.

احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران

وزیر کشور درباره جزئیات تیم تروریستی کشف شده در ۶ استان کشور در ایام دهه اول محریم نیز توضیح داد: دستگاه‌های امنیتی جزئیات آن را به زودی در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار می‌دهند.

وحیدی با بیان اینکه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی برای برقراری امنیت با قدرت حضور دارند، اضافه کرد: دشمنان برنامه‌ریزی زیادی برای دهه محرم کرده بودند که با هشیاری دستگاه‌های امنیتی با آن‌ها مقابله شد.

وی همچنین با اشاره به تمهیدات وزارت کشور برای تسهیل زیارت اربعین گفت: از مرز‌های شلمچه و مهران بازدید شد و دولت عراق با نگاه مثبت دنبال حل و فصل مشکلات است.

وزیر کشور همچنین از توافق برای افزایش سایه‌بان‌ها و آب خنک و نیز اعزام بالگرد به عراق برای انتقای زائران بیمار با عراق خبر داد و گفت: در این بازدید بر توسعه دروازه‌های ورودی در مرز‌ها و بر صدور گذرنامه‌های جدید تأکید شد.

احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع حقابه ایران از هیرمند، گفت: انتقال آب چاه‌های جدید به هیرمند را پیگیری می‌کنیم، اما مشکلش حل نشده است.

وی تأکید کرد: دولت به شدت پیگیر بحران کم‌آبی سیستان است، شخصاً دو سه ماه قبل آنجا بودم و تاکنون هم حدود هشت نوبت به سیستان رفته‌ام.

وزیر کشور ادامه داد: تصمیم‌گیری‌ها صورت گرفته و در همین مدت هم کار‌های مهمی انجام شده است که اگر نمی‌شد، مشکلات جدی تری داشتیم.

وحیدی تصریح کرد: روی گرفتن حقابه از افغانستان تأکید داریم و آن‌ها هم باید تکلیف خود را انجام دهند و دولت هم منابع قابل توجهی برای این کار تخصیص داده است.

وی با اشاره به اینکه وزارت نیرو به‌طور جدی کار را دنبال می‌کند، گفت: کمک‌رسانی توسط تانکر‌های آب انجام می‌شود؛ اما همچنان کم آبی وجود دارد و به دنبال پر کردن منابع آب موجود در منطقه هستیم.

وی بیان کرد: در خصوص معاون سیاسی وزیر کشور، دولت به دنبال حداکثر تفاهم با مجلس است تا در چارچوب حداکثر تفاهم با قوت حرکت کنیم، زیرا نمی‌خواهیم هماهنگی بین قوا خدشه‌ای وارد شود.

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید
https://novinexpo.com/social-networks/
جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: