توییتر و برنامه های ایلان ماسک برای درآمدزایی

بر اساس اعلام منابع آگاه، توییتر می‌خواهد امکان احراز هویت کاربران را به عنوان بخشی از سرویس توییتر بلو با قیمتی بالاتر عرضه کند.
برنامه ایلان ماسک برای درآمدزایی از توییتر/نوین اکسپو

بر اساس اعلام منابع آگاه، توییتر می‌خواهد امکان احراز هویت کاربران را به عنوان بخشی از سرویس توییتر بلو با قیمتی بالاتر عرضه کند.

ایلان ماسک حالا مالک توییتر است و در یکی از اولین اقدامات خود ضرب‌الاجل مهمی به کارمندان این شرکت داده است.

او می‌خواهد کاربران در ازای پرداخت مبلغی به صورت ماهانه هویت خود را احراز کنند و اگر این قابلیت تا تاریخ مشخصی آماده نشود، نیروها اخراج خواهند شد.

به گزارش  نوین اکسپو به نقل از خبرگزاری ورج، منابع آگاه به امور داخلی توییتر می‌گویند. این تصمیم، سرویس توییتر بلو را که سرویس حق اشتراک ماهانه ۴٫۹۹ دلاری این شرکت است، تغییر می‌دهد. این سرویس می‌خواهد امکان احراز هویت کاربران را فراهم کند و به همین خاطر هزینه خود را به ۱۹٫۹۹ دلار ماهانه می‌رساند.

بر اساس این طرح، کاربران تاییدشده فعلی تا ۹۰ روز فرصت پیدا می‌کنند که اشتراک را بخرند، در غیر این صورت تیک آبی خود را از دست خواهند داد.

از کارمندانی که روی این پروژه کار می‌کنند هم خواسته شده تا این قابلیت را تا تاریخ ۱۶ آبان آماده کنند یا آماده خروج از شرکت باشند.

فرآیند احراز هویت در حال تغییر است

ایلان ماسک بارها گفته بود که شیوه احراز هویت اکانت‌ها و مقابله با بات‌ها باید تغییر کند. او دیروز در توییتی اعلام کرد که کل فرآیند احراز هویت در حال حاضر در دست تغییر قرار گرفته است. نمایندگان هنوز واکنشی به این گزارش نشان نداده‌اند.

ماسک با کمک مهندسانی که به عنوان مشاور با خود از تسلا آورده، قصد دارد بسیاری از مدیران میانه و مهندسانی را که در چند وقت اخیر مشارکتی در کد توییتر نداشته‌اند،اخراج کند.

این نیروها احتمالا از همین هفته آغاز خواهد شد، چرا که مدیران در حال تهیه فهرست نیروهای مربوطه هستند. افزون بر این، کارمندان این شبکه اجتماعی از زمان ورود ماسک به شرکت با پروژه‌های جدیدی روبرو شده‌اند.

این سرویس حدود یک سال پیش راه‌اندازی شد. ماسک در نظر دارد که در آینده حدود نیمی از درآمدهای شرکت را از همین سرویس تامین کند.

جزئیات اعلام شده رجیستری تلفن همراه مسافران

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: