بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران ۱۴۰۲

نمایشگاه صنعت | بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تهران ۱۴۰۲ (TIIE)
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی برگزار می‌گردد.عموم افراد می‌توانند از این رویداد در ساعات ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر بازدید به عمل آورند.

شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو مجری نمایشگاه بین المللی صنعت تهران ۱۴۰۲ است.

این نمایشگاه  که برای بیست و سومین دفعه در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار می‌شود محل مناسبی جهت نمایش دستاوردها، اختراعات، خدمات و … انواع صنایع است.

همچنین حضور در این نمایشگاه می‌تواند به صاحبان کسب‌وکارها در تعیین اهداف و روند فعالیت‌هایشان تاثیر بگذارد و به آن‌ها سمت و سو دهد.

مهم ترین هدف برگزاری این نمایشگاه نمایش توانمندی‌های صنایع مختلف است و همچنین فراهم کردن شرایط صادرات برای حوزه‌های مختلف.

با حضور در نمایشگاه می‌توانید دستاوردهای خود را به نمایش بگذارید و علاوه بر آن با تقاضای بازار و خواسته‌های جامعه هدف خود چه افراد و چه شرکت‌ها آشنا شوید.

این رویداد در فضای نزدیک به ۱۸۰۰۰ متر مربع با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، آلمان، الجزایر، ترکیه، تایوان، هند، سوئیس، ژاپن، چک، کره و … برگزار می‌شود.

از جمله صنایعی که در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران حضور دارند می‌تواند به ابزارآلات، تجهیزات ، قطعات  و کارگاهی، محصولات خط تولید، اتوماسیون‌های ، صنایع پیشرفته و نوین، انواع خدمات و … اشاره نمود.

شما نیز می‌توانید در این نمایشگاه حضور داشته باشید و دستاوردهایتان را به مشتریان و رقبای خود معرفی کنید و از مزایای این نمایشگاه بهره‌مند شوید.

تاریخ برگزاری نمایشگاه

  •  ۱۳ تا ۱۶ آبان ۱۴۰۲
  • زمان بازدید ۸ صبح الی ۱۵ عصر
  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
  • برگزار کننده: شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

 

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: