وبلاگ

بخش های درمانی کلینیک دندانپزشکی مهرگان 

کلینیک دندانپزشکی مهرگان از سال 1391 با مدیریت آقای دکتر علیرضا حسینی شروع به فعالیت نمود.
بخش های درمانی کلینیک دندانپزشکی مهرگان /کسب و کارهای موفق/نوین اکسپو

کلینیک دندانپزشکی مهرگان از سال ۱۳۹۱ با کسب مجوزهای لازم از وزارت بهداشت با مدیریت آقای دکتر علیرضا حسینی شروع به فعالیت نمود.

کلینیک دندانپزشکی مهرگان با همکاری  دندانپزشکان متخصص و با تجربه و تجهیزات روز دندانپزشکی دنیا و رعایت و حساسیت خاص بر روی اصول کنترل عفونت از ابتدا با تمام توان در جهت بالا بردن سطح سلامت دهان و دندان همشهریان عزیز گام برداشته است.

از بخش های درمانی کلینیک دندانپزشکی مهرگان  می توان به موارد زیر اشاره نمود.

ایمپلنت
در کلینیک دندانپزشکی مهرگان با همکاری  تیم تخصصی شامل،جراح فک و صورت، متخصص لثه ومتخصص پروتزهای دندانی،انجام ایمپلنت جهت جایگزینی دندانهای از دست رفته و درمانهای فوق تخصصی ایمپلنت،شامل سینوس لیفت و بازسازی استخوان فک و صورت و اوردنچر صورت می گیرد.

جراحی فک وصورت
در این بخش،درمانهایی شامل خارج کردن دندان های نهفته و جراحی دندان عقل نهفته و سینوس لیفت و انواع شکستگی های فک و صورت توسط دندانپزشکان مجرب،متخصصین واساتید دانشگاه انجام می گردد.

جراحی لثه
در این بخش تخصصی تمامی جراحی های لثه شامل: جراحی کورتاژ،فلپ و افزایش طول تاج،پیوند لثه و نیز جراحی زیبایی که شامل،لیفت لثه توسط متخصص لثه انجام می گردد.

پروتزهای فک وصورت
در بخش پروتز تمام درمانهای تخصصی شامل:روکش ایمپلنت،روکش های زیرکونیا(تمام سرامیکی)و جایگزینی جهت فضاهای بی دندانی که عبارتند از :متحرک و پلاکهای کروم کبالت و فلکسیبل، توسط دندانپزشکان مجرب و متخصص پروتز انجام می گردد.

درمان ریشه
درمان های ریشه شامل: روت کانال (عصب کشی)،درمانهای مجدد ریشه و جراحی انتهای ریشه (خارج کردن کیست انتهای ریشه) توسط متخصصین درمان ریشه و دندانپزشکان با تجربه انجام می گردد.

ارتودنسی
درمانهای ناهنجاریهای فک و صورت و ناهنجاری های دندانی(نامرتب بودن دندانها)و اصلاح فرم صورت توسط متخصصین ارتودنسی انجام می گردد.

اطفال
در بخش اطفال خدمات درمانی شامل:ترمیم،درمانهای ریشه،روکش های استیل،فیشور سیلنت و فلوراید تراپی (جهت جلوگیری از پوسیدگی دندانها در آینده)توسط متخصصین اطفال با تجربه و مجرب برای کودکان زیر ۱۲ سال انجام می گیرد.

دندانپزشکی زیبایی
در بخش ترمیمی و زیبایی،خدمات زیبایی شامل روکش های زیبایی سرامیکی و لامینت های کامپوزیت و سرامیکی پس از انجام مشاورهای زیبایی دقیق،توسط متخصصین ترمیمی و زیبایی و دندانپزشکان مجرب ارائه می گردد.

تشخیص بیماریهای دهان ودندان
تشخیص بیماریهای دهان و دندان توسط متخصص تشخیص انجام گرفته و اقدامات تشخیصی شامل: تهیه بیوبسی(نمونه) از بافت ها و ضایعات مشکوک دهانی مانند لیکن پلان ، پمفیگوس ضایعات قارچی،ویروسی ، آفت و درمان آنها انجام می گیرد.

اتاق عمل و بیهوشی دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی مهرگان با کسب مجوزهای لازم از دانشگاه علوم پزشکی البرزبخش تخصصی اتاق عمل و بیهوشی در دندانپزشکی را در سال ۱۳۹۶تاسیس نمود.

 

 

اطلاعات تماس :

تلفن : ۰۲۶۳۲۷۷۵۸۰۰ – ۰۲۶۳۲۷۷۵۸۰۱ – ۰۲۶۳۲۷۷۵۸۰۲
آدرس : کرج ، میدان سپاه ، میدان والفجر ، اراضی خانم انصاری ، روبروی بانک تجارت ، ساختمان یاسمن ، طبقه ۱

 

 

شما را به بازدید از صفحه اختصاصی کلینیک دندانپزشکی مهرگان در نوین اکسپو دعوت می کنیم.

کلینیک دندانپزشکی مهرگان

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: