قابلیت افزودن ۵ لینک خارجی به بیو پروفایل اینستاگرام 

خبر خوش برای اینستاگرامی ها: می‌توانید تا ۵ لینک خارجی را به بیو پروفایل خود اضافه کنید
قابلیت افزودن ۵ لینک خارجی به بیو پروفایل اینستاگرام

قابلیت قرار دادن ۵ لینک خارجی به بیو پروفایل اینستاگرام در دسترس قرار گرفت. این یکی از پرتقاضاترین قابلیت‌های پلتفرم Instagram بوده است.

قابلیت افزودن لینک به بیو پروفایل اینستاگرام جزو قابلیت‌های کارآمد این پلتفرم برای عده زیادی بوده است. حالا متا (فیسبوک سابق) حتی بیشتر از قبل دست کاربران را در استفاده از بیو پروفایل خود باز می‌گذارد.

از این پس کاربران Instagram می‌توانند تا ۵ لینک خارجی را به بیو پروفایل خود برای مشاهده و دسترسی بقیه کاربران اضافه کنند.

قابلیت اضافه کردن ۵ لینک به بیو پروفایل اینستاگرام

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا به‌تازگی طی پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام اعلام کرد که بخش بیو پروفایل این شبکه اجتماعی حالا می‌تواند تا ۵ لینک را در خود جا بدهد.بنا به گفته او، این یکی از پرتقاضاترین قابلیت‌هایی بوده که به این برنامه اضافه شده است.

چنین قابلیتی می‌تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد؛ به‌عنوان مثال، یک هنرمند می‌تواند لینک‌های پروفایل خود در چند پلتفرم دیگر را از این طریق به‌اشتراک بگذارد یا افراد لینک‌های مد نظر خود برای تبلیغات را در این بخش قرار بدهند.

با ورود به بخش ویرایش پروفایل در نسخه موبایلی اینستاگرام امکان قرار دادن لینک در بیو پروفایل، انتخاب عنوان برای لینک‌ها و چینش آن‌ها وجود دارد.

البته اگر بیش از یک لینک را در بیو خود قرار داده باشید، کاربران دیگری که به پروفایل شما مراجعه می‌کنند، باید روی گزینه مشخصی ضربه بزنند تا بتوانند لیست لینک‌های شما را مشاهده کنند.

در صورتی که کاربری تمایل به استفاده از پروفایل اینستاگرام خود برای نمایش لینک‌ها نداشته باشد، می‌تواند از سرویس‌های واسطه‌ی به‌اشتراک‌گذاری لینک از جمله Linktree استفاده کند.

در مجموع، چنین قابلیتی کاربران Instagram را از استفاده از سرویس‌های شخص ثالث یا روش‌های جایگزین برای به‌اشتراک‌گذاری لینک‌های مورد نظر خود بی‌نیاز می‌کند. در ضمن،

از جمله تغییرات اخیر اینستاگرام به‌جز قرار دادن حداکثر ۵ لینک خارجی به بیو پروفایل می‌توان به پولی شدن تیک آبی در این پلتفرم (به‌علاوه فیسبوک) اشاره کرد.

این تغییر که شاید نوعی دنباله‌روی از توییتر بود، اخیراً سر و صدای زیادی به پا کرد.

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: