وبلاگ

افزایش قیمت اینترنت در ایران

وزیر ارتباطات اخیرا از درخواست اپراتورها برای افزایش قیمت اینترنت خبر داد؛ اما آیا قرار است اینترنت در ایران گران شود؟
افزایش قیمت اینترنت در ایران

افزایش قیمت اینترنت در دست بررسی است

ثابت ماندن تعرفه بسته‌های اینترنت موبایل و ثابت به‌عنوان یکی از موضوع‌های مهم و پربحث این حوزه طی سال‌های اخیر محسوب می‌شود.

در حالی که برخی از فعالان با افزایش قیمت‌ها به‌دلیل فشار به کاربران مخالفند، در طرف دیگر برخی از فعالان این حوزه بر این موضوع تاکید دارند. که ثابت ماندن تعرفه‌ها از توسعه این حوزه جلوگیری می‌کند.

در همین راستا عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌تازگی در پاسخ به این پرسش که آیا در سال ۱۴۰۲ قیمت بسته های اینترنتی افزایش پیدا خواهد کرد یا خیر، گفت موضوع افزایش قیمت اینترنت در حال بررسی است؛ زیرا اپراتورها پیشنهادهایی را به‌دلیل افزایش هزینه‌ها، دستمزد، افزایش نرخ دلار و تجهیزات مطرح کردند که در صورت نیاز در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

آخرین تعرفه بسته‌های اینترنتی به سال ۱۳۹۶ مربوط بوده و در دولت سیزدهم نیز قیمت‌ها افزایش پیدا نکردند.

ضمن این‌که بسته‌های زیر کف قیمت نیز حذف شدند و اپراتوها تاکنون بسته‌های جدیدی را در نظر نگرفتند. از این رو سعی می‌کنیم تا به مردم فشاری وارد نشود.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید

https://novinexpo.com/social-networks/

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: