راه حل مفید برای افزایش طول عمر باتری گوشی

اگر قرار است باتری گوشی شما یک روز کامل بدون دسترسی به پاورپوینت یا شارژر قابل حمل دوام بیاورد، بهترین راه حل مهم و مفیدی افزایش طول عمر باتری گوشی قبل از اینکه شارژ گوشی به زیر ۷۵ درصد برسد، می‌توانید حالت کم مصرف را روشن کنید.
راه حل مفید برای افزایش طول عمر باتری گوشی

برای افزایش عمر باتری گوشی یک راه بسیار آسان وجود دارد؛ طبق عادت زود به لغو پاپ آپی که روی صفحه نمایشگر گوشی‌تان ظاهر می‌شود اقدام نکنید،

قبل از اینکه شارژ گوشی به زیر ۷۵ درصد برسد، می‌توانید حالت کم مصرف را روشن کنید.

در حالت کم مصرف،گوشی شما در تلاش برای صرفه جویی در مصرف انرژی، برخی از وظایف به ظاهر کم اهمیت تری، مانند به روز رسانی برنامه‌ها را به صورت آشکار در اسکرین گوشی نمایش نمی‌دهد.

برای افزایش عمر باتری آیفون یک راه بسیار آسان وجود دارد؛ طبق عادت زود به لغو پاپ آپی که روی صفحه نمایشگر گوشی‌تان ظاهر می‌شود اقدام نکنید، به پاپ آپ «حالت کم مصرف» توجه کنید، یا به تنظیمات بروید و حالت کم مصرف را انتخاب کنید.

به گزارش نوین اکسپو به نقل از فرارو، دارندگان گوشی موبایل آنقدر عادت کرده‌اند که به سرعت از پاپ آپ‌های آزاردهنده آنلاین خارج شوند، که بسیاری به طور تصادفی دچاراشتباه ضد صرفه جویی در باتری می‌شوند.

هنگامی که آیفون اپل شما در آستانه کاهش شارژ به زیر ۲۰ درصد و ۱۰ درصد است، یک پاپ آپ خودکار روی صفحه نمایشگر گوشی شما ظاهر می‌شود. از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید دستگاه وارد حالت کم مصرف شود یا خیر. این پاپ آپ یکی از معدود پاپ آپ‌هایی است که شما نباید نسبت به لغو سریع آن اقدام کنید.

با این حال، اگر به طور تصادفی از روی عادت روی دکمه لغو ضربه زدید، نترسید. می‌توانید به صورت دستی حالت کم مصرف را روشن کنید، مهم نیست که دستگاه شما در چه سطحی از شارژ است. برای دستی روشن کردن حالت کم مصرف، فقط به تنظیمات > باتری > حالت کم مصرف، بروید.

اگر قرار است باتری گوشی شما یک روز کامل بدون دسترسی به پاورپوینت یا شارژر قابل حمل دوام بیاورد، این راه حل بسیار مهم و مفیدی است.

قبل از اینکه شارژ گوشی به زیر ۷۵ درصد برسد، می‌توانید حالت کم مصرف را روشن کنید.

در حالت کم مصرف، آیفون شما در تلاش برای صرفه جویی در مصرف انرژی، برخی از وظایف به ظاهر کم اهمیت تری، مانند به روز رسانی برنامه‌ها را به صورت آشکار در اسکرین گوشی نمایش نمی‌دهد.

هنگامی که ویژگی صرفه جویی در انرژی را با موفقیت روشن کردید، نماد باتری به رنگ کهربایی در می‌آید.

تعویض باتری آیفون

اگر باتری گوشی شما به طور مداوم شارژ خالی می‌کندد، می‌توانید آن را تعویض کنید.

اما این کار را سریع انجام دهید، زیرا اپل قرار است هزینه تعویض باتری مدل‌های قدیمی آیفون را از اول مارس (۱۰ اسفند) افزایش دهد.

احتمالا هزینه تعویض تا ۲۰ دلار اقزایش خواهد یافت، که از نظر هزینه می‌تواند برای بسیاری از مشتریان آیفون چندان به صرفه نباشد.

با این اقدام اپل، هزینه تقویت باتر‌های آیفون ۱۳، آیفون ۱۲، آیفون ۱۱ و آیفون X، در عرض چند هفته از ۶۹ دلار به ۸۹ دلار افزایش خواهد یافت.

مدل‌هایی از سری آیفون ۱۴ تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت،

زیرا اپل در حال حاضر از آخرین مشتریان خود ۹۹ دلار برای تعویض باتری جدیدترین محصولات خود دریافت می‌کند.

اغلب توصیه می‌شود که کاربران زمانی که حداکثر ظرفیت باتری به ۸۰ درصد می‌رسد، باتری‌های خود را تعویض کنند.

با رفتن به تنظیمات > باتری > سلامت باتری می‌توانید سلامت باتری خود را در هر زمانی بررسی کنید.

 

 

ببینید:

بروزترین اخبار و رویدادهای ایران و جهان را در نوین اکسپو دنبال کنید

 شما را به بازدید از صفحه اختصاصی برندهای برتر دعوت می کند

 شما را به بازدید از صفحه اختصاصی فعالان فرهنگی، هنری، ورزشی دعوت می کند

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: