وبلاگ

آغاز ثبت آنلاین کارت سوخت از ابتدای بهمن

ثبت آنلاین درخواست کارت سوخت آنلاین
آغاز ثبت آنلاین کارت سوخت از ابتدای بهمن

ثبت آنلاین درخواست کارت سوخت از ابتدای بهمن۱۴۰۲ آغاز می‌شود؟

بر اساس تفاهم‌نامه‌ ابتدای آذرماه۱۴۰۲  بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و پلیس راهور فراجا، مقرر شد از ابتدای بهمن‌ماه ثبت درخواست کارت سوخت آنلاین شود.

به گزارش نوین اکسپو  به نقل از تجارت‌نیوز، درحال حاضر تنها راه برای ثبت درخواست صدور کارت هوشمند سوخت، مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ است.

بعد از ثبت درخواست متقاضی، حداقل حدود یک‌ماه زمان نیاز است. تا کارت هوشمند سوخت صادر گردد و به دست متقاضی برسد.

۷آذرماه امسال، با امضای تفاهم‌نامه‌ای، از سامانه (برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت)که با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و پلیس راهور فراجا ایجاد شده، رونمایی شد.

در این مراسم،مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌ فرآورده‌های نفتی گفت: “امروز با امضای تفاهم‌نامه و رونمایی از سامانه برخط ثبت درخواست صدور کارت هوشمند،  فرآیند پیش‌ راه‌اندازی این سامانه آغاز شده و حداکثر تادو ماه آینده راه اندازی می‌شود. مردم می‌توانند از آن پس، درخواست‌های خود را آنلاین ثبت کنند.

وی گفت، با راه‌اندازی این سامانه، زمان انتظار صدور کارت سوخت از یک ماه به ده روز کاهش می‌یابد.

حال که در روزهای پایانی دیماه هستیم، طبق وعده داده شده، باید راه‌اندازی این سامانه و شروع ثبت‌نام آنلاین درخواست کارت سوخت، آغاز شود.

 

در شبکه های اجتماعی نوین اکسپو همراه ما باشید.

شبکه های اجتماعی نوین اکسپو

جستجو کردن

درباره نوین اکسپو

نوین اکسپو با هدف گذاری منحصر به فرد در جهت طراحی سایت  با قابلیت اطلاع رسانی با حداقل هزینه، راهکاری قدرتمند در جـهت نــمایش و معرفی آخـرین دستـاوردهـا و فـناوری هـای نـــوین

طراحی  وب سایتی منحصر به فرد با امکان نمایش و اطلاع رسانی در نوین اکسپو

بیشتر ببینید: